Forums Search Login Register
Login
Username
Password
New Posts Todays Posts Find Users Posts Unanswered Threads Help Mark Forums as Read

Thread Options  Subscribe to this thread Subscribed Users1  Add Reply 
Posts: 27
Trophies:
1
Dla wszystkich, którzy myślą o współczesnych wyborach obręczy Pumy, rzeczywiste kolory Upheaval „Palace Guard”, jak również przeszkody są podobne do rzeczywistego projektu z lat 90-tych, który miał na to wpływ. Rzeczywiste obuwie posiada amortyzację krzyżową strategicznie umiejscowioną pod kątem podkreślenia - poziom mocy wraca, jak również optymalne trzymanie w odniesieniu do ostrych jak brzytwa cięć, jak również nieoczekiwanych zatrzymań.To potężne sznurowanie, jak również program meczowy zapewniają również punktowe buty Puma RS-X Reinvention o kołnierzu treningowym, jak również z przednią stopą, aby mieć pewność, że kompletny i bezpieczny mechanizm blokujący jest niższy.

Dla wszystkich zafascynowanych sandały firmy Puma Platform Slide Bold SD firmy Structure Safeguard OG 90, jak również Upheaval „Palace Guard” 130 USD mogą być formalnie dostępne pod względem całkowitego rozładowania po 03 8. Niemniej jednak, znajdziesz faktyczny Firma Puma Upheaval „Palace Guard” jest obecnie dostępna w firmie Baitme. Com.

Nowe, szokowe sposoby kolorystyczne oferowane przez firmę The puma Upheaval stworzyły metodę do listy bez ostrzeżenia.

W przeciwieństwie do prawdziwego zestawu wprowadzonego na rynek w trakcie przerwy w NBA All-Star Weekend w 2019 r., Ta konkretna edycja wykorzystuje znacznie więcej skór na górze, a branża doskonale wyszukuje nowe obuwie ringowe. Kolor przeszkadzający w tym wstrząsie jest w rzeczywistości dość łatwy w sklepie Pumy, jednak zapewnia tradycyjne pojawienie się, ponieważ ma wpływ na czasy, gdy firma puma wędrowała przez właściwe sądy prawne, stając się jednocześnie ochroniarzem na scenie Detroit Pistons Isiah Jones.

Rzeczywisty Upheaval to doskonałe obuwie do gry w golfa, które do tej pory działało w ramach pokazów. Wierzę, że wielu ludzi pokocha ten szczególny projekt w porównaniu do rzeczywistej firmy pumy Clyde Courtroom. Firma puma, Hoops, zagłębia się w to, że wcześniej używała pumy Structure Safeguard Vintage. Początkowo wprowadzona przez Detroit Pistons PG Isiah Jones, rzeczywista struktura Structure Safeguard Vintage wydaje się bardzo podobna do tej z unikalnego projektu, który on lub ona wkrótce po użyciu Buty Puma Scuderia Ferrari Drift Cat 5 NM na boisku.

Oczywiście, ten szczególny sposób kolorowania nie był wykorzystywany przez Jonesa, jednak istnieje dobry sposób na kolorowanie OG, dzięki któremu buty Puma Platform Demi wyzwalają, że jest to natychmiastowe ponowne wydanie w zależności od ich wieku PE. Ta szczególna edycja Full Town z obuwia jest tworzona wraz ze sztucznym zamszem, jak również na bazie skóry, podczas gdy ubiera się w kolorach Charlotte teraz Hornets. Jeśli chcesz zastanowić się nad ustawieniem po tym czasie, są one obecnie dostępne w BAITme. com w odniesieniu do 90 USD. Odkryj swoje pomysły na temat powrotu z firmy Puma Structure Safeguard, a także bądź na bieżąco z ulepszeniami dotyczącymi długoterminowych produktów.

Bardzo różny od rzeczywistej firmy pumy Clyde Courtroom, rzeczywisty Upheaval wydaje się bardziej podobny do obuwia piłeczki do golfa w porównaniu z drugą doświadczoną opcją. Nie jestem pewien, czy jest to coś pozytywnego, czy może kiepskiego, jednak sala sądowa Clyde wydawała się elastyczna w moim doświadczeniu, podczas gdy buty Weeknd XO Puma Parallel te typy wydają się pasować do twardego drewna.

W tej podzielonej niżej części środkowej, ta konkretna edycja firmy The puma Upheaval została zaprojektowana z myślą o upamiętnieniu tła piłeczki golfowej Charlotte, szacunku dla Bobcatsów, a także Hornetów w jednym czasie. stonowane podzielone pojawiają się na obuwiu jest rzeczywiście modne po raz kolejny, jeśli podobał ci się taki punkt w rzeczywistych latach 90., jak i wcześniejszych 00s, więc zdecydowanie powinieneś taki typ.
06-12-2019, 04:26 AM
Reply
Subscribe to this thread Subscribed Users1  Add Reply 


Forum Jump:User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)Contact Us Privacy Policy Top RSS
Forum Software By: MyBB, © 2002-2019